Menu
DJI Ronin M

Dji Ronin M

Kendinizi Özgür Bırakın. Dünyayı Yakalayın
Kompakt, hafif  ve kullanımı son derce kolay Ronin-M sizlere çekimlerde hareket özgürlüğü sağlar. Hem de büyük Ronin in yarı fiyatına satışa çıktı.

İnanılmaz Kompakt Ve İnanılmaz Şık
Sadece 2,3 kg ve büyük Ronin’in yarısı ağırlığında ince ve şık tasarımı ile sırt çantasına sığacak kadar küçük. 4 kg ağırlığa kadar kameraları destekleyecek kadar güçlü.

Hızlı Kurulum ve Hassas Dengeleyici
Zamandan tasarruf 5 dakikanın altında bir zamanda profesyonel stabilize bir çekime başlar. Hızlı Ronin-m için kamerayı monte edin ve bir düğmeye dokunun. Yükseltilmiş ATS (otomatik ayarlama stabilite) teknolojisi sayesinde daha hassas ayarlama ve dengeleme işlemi sağlar. Kolay ve verimli.

Eşsiz Esneklik İçin Basit Söküp Takma
Eğer Ronin-m ile çalışacak kadar bir boşluk yok ise bile iyi çekimler yapabilirsiniz. Üst kolları saniyeler içinde kolayca çevirerek çıkartabilir ve Ronin-m in boyutlarını minimize ederek hareket özgürlüğünüzü çoğalta bilirsiniz.

Yeni Magnezyum Çerçeve
Ronin-m her türlü zorlu ortamda rahat bir çekim sağlar. Ronin-m sertleştirilmiş magnezyum çerçvesi ile çok güçlü ve çok hafif. Magnezyum çerçeve ile sizlere sette kolay manevra ve çekim seçenekleri sunarken daha kesin çekim deneyimi yaşatacak.
Magnezyumdan üretilen yekpare U şeklindeki destek kolu  DJI uzmanlığı ile geliştirildi. Çok parçalı üretimlerin ortak sıkıntıları Ronin-m deki tek parça destek kolu sayesinde ortadan kaldırarak sizlere daha fazla iskrar ve güvenlik sağlar.
Zorlu çekimlerde uzaktan kumanda sayesinde 2. Operatör ile hareket ve açı kabiliyetinizi arttırabilirsiniz.

Ronin-m i göğüs hizasında tutarak en yaygın çekim modunda zahmetsizce çekim yapabilir,
Ronin-m i dik tutarak başınızın üstüne kaldırarak yada bir otomobilin sunroof undan çıkararak kalabalığın üstünde bir çekim yapabilir,
Yada dar alanlarda ve hareketli kapılardan geçerken gimbali yantutarak bacaklarınızın yanında bir evrak çantası gibi taşıyarak uer seviyesine zahmetsizce inebilirsiniz.
Ronin-m in akıllı pil teknolojisi ile her şarjda 6 saatin üzerinde bir çalışma süresi elde edersiniz. Bireysel hücre dengeleme sistemi ile pillerin tükenmesi engellenmekte ve kalan şarj miktarı açık ledlerle ve mobil uygulamadan izlenebilmektedir.

Güçlü Motorlar Hassas Kontrol
Titreşimi sıfırda koruyarak torku arttırılan ve yüksek performans ile tasarlanan fırçasız motorlar inanılmaz hassas ve güçlü.

Sessiz Mod
kapalı veya dar alanlarda çekim yaparken, yeni Sessiz Mod neredeyse duyulmaz seviyelerede. Her motorun sesini azaltır. Ronin-M’nin stabilizasyon algoritmaları anında hassas mikrofonlar ya da diğer kayıt cihazlarınca kaydedilmez.

Uyumlu Thumb Kontrolörü
İsteğe bağlı DJI Ronin Thumb Controller ile tam uyumlu bir dahili alıcı ile kameranın hareketleri üzerinde daha fazla kontrol elde edin.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.