Havadan Fotoğraf Çekimi (Hava Fotoğrafçılığı)

Flycam teknolojisiyle panoramik görüntülere sahip olabilirsiniz. İnşaat sektöründeki birçok Firmalar yada şirketler projelendirme aşamasından başlayarak flycam teknolojisi kullanılarak havadan görüntülerle desteklenmektedir. Flycam ile görsel ve yazılı medyada dergi, gazete ve araştırma kitaplarında hava fotoğrafçılığı desteklenmektedir. Turizm sektöründe de kullanılan flycam, tanıtım filmi, katalog çalışmalarında havadan fotoğraf çekmek ve havadan video çekimleriyle görsellik oluşturulmaktadır.

Aircam teknolojisiyle gerçekleştirilen hava çekimleriyle projelerinizi ve planlarınızı en iyi şekilde sunum yapabilirsiniz. Aircam ile elde edilen havadan video ve havadan fotoğraflar klasik çekimlerden daha etkili bir görsellik sunmaktadır. Hava fotoğrafçılığı, Aircam sayesinde yaratılan avantaj ile pazarlamada kuruluşları bir adım öne çıkarmaktadır. Aircam ile yapılan hava fotoğrafçılığı ve havadan video çekim ler hayal ettiğiniz kuşbakışı görüntüler en kaliteli biçimde alınmaktadır.

HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Havadan fotoğraf çekimi aslında tarihi 19. Yüz yılın sonlarına dayanan fakat son yıllarda oldukça yaygınlaşan ve ilgi odağı olan bir fotoğraf çekim tekniğidir. Bu teknikle fotoğraf çekmenin farklı yolları ve yöntemleri mevcuttur. Fotoğraf sanatçıları bir kompozisyonu farklı açılardan fotoğraflama nın yollarını her zaman aramışlardır. Havadan fotoğraf çekimi de bu arayışın bir sonucu olarak ortaya çıkmış bir tekniktir.

Fotoğraf sanatçıları ilk olarak balon, zeplin gibi hava araçları aracılığıyla havadan fotoğraf çekimi yaparken teknolojinin ve havacılığın gelişmesi ile daha sonraları helikopter, paramotor, yamaç paraşütü ve son yıllarda model helikopter ve multikopter adı verilen insansız hava araçları ile bu tekniği daha basitleştirmiş ve daha ulaşılabilir bir hale getirmişlerdir. Havadan fotoğraf çekimi tekniği normal yollar ile çekilemeyecek açılardan fotoğraf çekilmesine olanak tanıyarak çekilen objenin daha farklı ve ilgi çekici olmasını sağlamaktadır.

İnsansız hava araçları ile fotoğraf çekmek diğer araçlara nazaran daha güvenli, daha pratik ve ulaşılabilirdir. Kullanılan otopilot,gps sistemleri ve kamera stabilizer (gimbal) sistemnleri ile havada sabit durarak net ve yaratıcı fotoğraflar elde edile bilmektedir. Wireless görüntü aktarıcılar sayesinde çekilecek fotoğraf yer istasyonundan anlık olarak görüntülenmekte ve uzaktan kumanda sayesinde istene irtifa ve açıdan fotoğraf çekmek mümkün hale gelmektedir. Bu ekipmanların uzman ekibimiz ile buluşması sonucunda harika çekimler ortaya çıkmaktadır. Çekimler ile ilgili bilgileri sitemizden edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler ışığında, firmamızın kalitesinden emin olacak ve çekimler konusunda da fikir sahibi olacaksınız. Firma olarak sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli çekimler sonrasında, şirketiniz tanıtılırken, piyasada olumlu bir izlenim bırakabileceksiniz.

Havadan fotoğraf çekimi hizmetlerimizde öncelikle çekim yapılacak yerin keşfi yapılır. Keşiften sonra ekipmanlar hazırlanarak, hava çekim senaryosunun storyboardu oluşturulur. Çekimin yapılacağı tarih uzman ekiplerimiz tarafından belirlenir. Çekimler ile ilgili detaylı görsellere sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemiz sayesinde sizler de çekimler hakkında fikir sahibi olabileceksiniz. Sizler için sitemiz aracılığı ile sitemizde detaylı aktarımlar yapmaktayız.Havadan fotoğraf çekimi gibi görsel etki yaratan bir hizmet için kaliteli bir firma ile çalışmanız doğru olacaktır. Bu hizmeti sizler için uzman ekiplerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile yapmaktayız. Çekimlerimiz ile ilgili sizlere kalite garantisi verebilmekteyiz. Piyasada bu konuda kalite güvencesi oluşturmuş bir firma olarak, sizlerin de tanıtımlarınızda bu olanaktan etkili bir şekilde yararlanmanız bizler için ilk hedef olacaktır. Sizler de çekimlerinizin kalitesinden emin olmak istiyorsanız, firmamızdan yararlanabilirsiniz. Sitemizden detaylı bilgiler alarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Fotoğraf çekimlerinizin kalitesi, şirketinizin kalitesini yansıtacaktır.

Firma olarak sizlere fotoğraf çekimleriniz konusunda uzman ekiplerimiz ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Çekimler konusunda, kaliteli çalışmalara çok önem vermekteyiz. Müşteri odaklı olarak çalışmamızın bizlere verdiği güç ile sizlere kaliteli bir hizmet sunma amacındayız. Sizler de kaliteli fotoğraf çekimleri talep ederseniz, havadan çekimler dahil her konuda yardımcı olabilmekteyiz.  Fotoğraf çekimleriniz için firmamıza mutlaka ulaşınız.

 Biz AGD air studio olarak kullandığımız son teknoloji cihazlar ve uzman ekibimizle 2005 yılından bu yana süre gelen havadan fotoğraf çekimi  ve havadan video çekimi kullandığımız son sistem drone larla ve tecrübemizle müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktayız.

&nbsp

Havadan Fotoğraf Çekimi Nerelerde Kullanılır?

İnşaat sektöründe
Fabrika havadan fotoğraf çekimi
Gayrimenkul sektöründe havadan çekim
Düğün organizasyonlarının havadan çekimleri
Turizm sektöründe havadan görüntüleme
Havadan araç takibi, tren, metro, otobüs, bisiklet, motor çekimleri
Havadan karayolu çekimi, otoyol, köprü, kavşak, tali yol, vb. yol çekimleri
Otomotiv sektöründe havadan çekim hizmetleri
Sanayi sektöründe havadan çekim
Konser ve organizasyonlar
Havadan uçan nesnelerin çekimi, uçak çekimi, helikopter çekimi, yamaç paraşütü çekimi
Sosyal tesis ve Restaurantlar
Şehir tanıtımları
Havadan maden ocağı, mermer ocağı hava çekimleri
Havalimanları, otobüs terminalleri, yat limanları, ticari liman hava çekimleri
Park ve Bahçe Tanıtımları
Tarihi kültürel bölgeler veya yapılar
Arkeoloji Çekimleri
Tarihi Çekimler
Belediye Haritalandırma
Manzara çekimleri
ve sayamadığımız birçok sektör..