Menu
hava çekimi
Hava çekimi
hava çekimi

Neden hava çekimi

NEDEN DRONE İLE HAVA ÇEKİMİ?
Hava çekimi (aircam, flycam, skycam, helicam ) gerçek uçak ve helikopterlerin inemeyeceği irtifa ve konumlarda uçarak görüntüleme yapmaktadır. Firmamız radyo kontrollü model helikopter ve multikopterler ile alçak ve orta irtifadan yüksek çözünürlüklü fotoğraflar, full hd kalitesinde videolar çekmektedir. Bu da sınırsız kurgulama ve dramatik sahnelerin oluşmasına imkan vermektedir. Bilgisayar sistemi ile kontrol edilen aircopter Drone araçları, havada rüzgara karşı kendini otomatik olarak konumlandırması, gps sistemi ile istenilen noktada havada durabilmesi, acil durumlarda (örneğin uzaktan kumanda ile irtibatın kaybolması durumunda ) kalkış noktasına otomatik olarak dönmesi, pil durumu, yükseklik gibi tüm koşulların kumandadan an ve an takip edilebilmesi, minimum risk ile uçuş kolaylığı sağlamaktadır.
NEDEN AGD?
Hava çekimi ekibimiz (pilot ve fotoğrafçılarımız) öncelikle çekim alanında keşif yapmaktadır. Burada hava çekimi senaryosunun storyboardu oluşturulur. Çekim günü ekibimiz model helikopter, kamera modülü, kumanda seti ve kablosuz görüntü terminali ile oluşturulan storyboarda göre hava çekimine başlar. Pilotumuz belirlenen noktalarda uçuşu sağlarken kameramanımız da kamera modülünü kumanda ederek belirlenen noktaları gerçek zamanlı olarak aşağıdan izleyerek çekim işlemini gerçekleştirir. Hava çekimiiçin modifiye edilen çekim araçlarımız, kullandığımız profesyonel kameralar ile çok düşük ışık koşullarında bile muhteşem görüntüler almanızı sağlar. Havadan fotoğraf ve havadan video çekilecek olan mekanların konumlarının farklılıkları zorluklar doğurabilir. (iki katlı bir villa çekimi ile denizkenarında, uçurumun kenarında ağaçlar içerisinde ki bir otelin çekimi gibi) Fakat bu bizim açımızdan istenilen görüntülere ulaşmamızda bir engel değildir. Çekim alanına göre seçtiğimiz ekipmanlar ile her türlü çekimin üstesinden gelmekteyiz.Havadan fotoğraf çekimlerinde yaklaşık 50km/s rüzgar hızına kadar çekim yapabiliyoruz.
Skyline olarak, uzun araştırma ve incelemelerden sonra en iyi ekipmanla müşterilerine hizmet vermekteyiz. Kullandığımız sistemlerle maximum kaliteyi minimum fiyatlar ile kurumsal ve bireysel müşterilerimize sunmaktayız. Gelişen ve büyüyen iş dünyasında rekabetin hızlanması ile tanıtım ve reklamların önemi gittikçe artmıştır. Amacımız teknolojinin tüm imkanları ile görselliği kullanarak fark yaratmaktır.

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.