Reklam

İnsanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etmek, belirli bir düşünceye yöneltmek, dikkatlerini bir ürüne hizmete, fikir ve kuruluşa çekmeye çalışmak, onunla ilgili bilgi vermek, ona ilişkin görüş ve tutumlarını değiştirmelerini veya belirli bir görüşü ya da tutumu benimsemelerini sağlamak amacıyla oluşturulan; iletişim araçlarından yer ya da süre satın almak yoluyla sergilenen veya başka biçimlerde çoğaltılıp dağıtılan ve bir ücret karşılığı oluşturulduğu belli duyuru olan reklam hizmetleri AGD PRODUKSIYON tarafından her yönü ile yapılmaktadır.

Klip

Bugüne kadar bir çok ünlü ismin klibine imza atan yönetmenlerimiz klibin konseptinden, çekimine ve kurgulanmasına kadar her konuda kaliteden ödün vermeden çalışmalarını AGD PRODUKSIYON bünyesin de sürdürmeye devam ediyor…

Belgesel

Berna Korkut’un Genel Yönetmenliğinde bir konuyu ele alıyor, onu tüm detaylarıyla “masabaşı çalışması-ppm” sırasında belgeliyor, sonra bu belgeleri ait olduğu konuya yönelik belli bir dramatizasyon ile bir senaryo dahilinde görüntülüyor ve sunuyoruz. Uzun ve zorlu bir çalışma gerektiren belgesellerde, gerekirse yer ve zamana meydan okuyarak, dünyanın en gidilmedik yerlerine bile gidiyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Biz, şirketleri de insanlar gibi düşünüyoruz. Her şirketin bir “kişiliği” vardır: Dinamik, serikanlı, gözüpek, detaycı, içedönük, saldırgan ve yenilikçi… Biz, doğru bir konumlandırma ve buna bağlı olarak geliştirilen konsept dahilinde filmin senaryosundan gösterim materyaline kadar her evresinde profesyonel biçimde hareket ediyor, amaca uygun ve kaliteli filmler üretiyoruz.

Kurumsal Eğitim Filmleri

Şirketler büyüdükçe, şirket içi eğitimler giderek daha fazla önem kazanır. Biz, toplam kaliteyi hedefleyen kurumlar için, şirket içi eğitimde bireysel gelişim, üretim geliştirme, ürün tanıtım, bayi eğitimleri/satış teknikleri ve servis eğitimi gibi konularda vermek istedğiniz eğitimi en iyi sunabilecek filmler hazırlıyoruz.

Ürün Tanıtım Filmleri

Her yeni çıkan ürün, kurulumundan kullanımına, fonksiyonlarından teknik özelliklerine kadar bir çok bilinmeyeni de beraberinde getirir. Bunları başta satış teşkilatı olmak üzere, nihai kullanıca kadar herkese en iyi anlatma yolu “göstermek” tir… Biz, tek bir ürün veya bir ürün dizisini her yönüyle tanıtan, ürünle bağlantılı herkesin sıkça sorabileceği her tür sorunun cevabını audio/visual olarak veriyoruz…

Motivasyon Filmleri

Çalışanların iş tatminine kavuşabilmesi ve bunu sürdürebilmesi, bireyin verimini ve bütün olarak organizasyonun performansını yükseltmek amacıyla, motivasyon içerikli ve şirkete özgü tasarlanan ve uygulanan filmlerdir.

Oryantasyon Filmleri

İşe yeni alınan personel için, işletme politikaları, işletmenin organizasyonel yapısı, vizyon ve değerleri, tarihçesi, gelecek hedefleri, faaliyetleri, sosyal haklar, kariyer olanakları, iş koşulları hakkında bilgilendirebilmek, iş ortamına uyum sağlayabilmesi, örgüt kültürüne adapte olabilmesi amacıyla, motivasyon içerikli ve şirkete özgü tasarlanan, yer yer drama örnekleri ile de desteklenen filmlerdir.

3D ve Mimari Modelleme

AGD PRODUKSIYON olarak 3d mimari modelleme, mimari ve teknik animasyon konusunda da hizmet vermekteyiz. Plan ve projesi hazırlanmış yapının gerçeğe uygun olarak 3 boyutlu animasyonu için uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımız hizmetinizde..

Fotoğraf Hizmetleri

Moda,ürün, organizasyon,reklam,catalog gibi ihtiyacınız olan fotoğraf çalışmalarınız deneyimli fotoğraf sanatçılarımızın, sanatçı kişilik ve deneyimlerini ortaya koyarak yaptığı çalışmalar ile hedef kitlenize en güzel hali ile yansıtılmaktadır.

Özgün Müzik ve Jingle

Özel müzik tasarımcılarımız tarafından Film müzikleri ve Jingle çalışmalarımız yapılmaktadır.

Senaryo ve Metin Yazımı

TV Reklam Filmi senaryosundan TV Dizi Film senaryosuna, konuşma metninden kitap redaksiyonuna… Sözün yazıya dönüşmesinin gerektiği her alanda, reklamcılıkta “Kristal Elma” almış yazarlarla çalışmaya ne dersiniz? Gelin size, şirketinize ve ürünlerinize konumlandırma (positioning)’dan konsepte, tasarımdan uygulamaya tam hizmet sunalım; gerekirse pazarlama, ürün veya tüketici araştırmaları yaptıralım; raporlayalım… 20 yıldır Türkiye’nin en büyük markalarına hizmet veren yaratıcı ekiplerle çalışmak, size hem vakitten hem nakitten kazandıracak

Seslendirme

Her biri özel seslerden oluşan seslendirme kadromuz Türkçe’nin yanısıra dünya üzerinde konuşulan her dilde seslendirme hizmeti vermektedir. Yabancı dillerdeki seslendirmeler o ülkelerin kendi seslendirme sanatçıları tarafından yapılmaktadır.

Teknik Donanım

Kamera,Işık,Kurgu ve her biri kendi konusunda deneyimli teknik eleman konusunda şirketimiz bünyesinde kiralama yapılmaktadır. İhtiyacınız olan ekip ve ekipman için bizlerle konuşmanız yeterli.